Ukazał się numer 3 gazetki “Krok Naprzód”

Trzeci numer naszej gazetki pt. „Krok Naprzód” już w dystrybucji. Jej wydawcą jest Fundacja POJEDNANIE z Hodyszewa.

Znajdziecie w niej wywiad z obecnym prowincjałem Pallotynów, który mówi o zaangażowaniu świeckich w życiu Kościoła i znaczeniu Fundacji Pojednanie na Podlasiu. Ponadto przeczytacie teksty o akcji rozprowadzania dżemów i przetworów, zbiórce złomu w gminie Wyszki oraz o Andrzeju Zajączkowskim, który swoimi produktami wspiera fundację. Zamieściliśmy również tekst o profilu na Facebooku – „Pomóż wybudować Dom Miłosierdzia w Hodyszewie”, za pośrednictwem którego można wylicytować różne rzeczy i usługi. O swoim zaangażowaniu w działalność Fundacji Pojednanie napisała Małgorzata Kunicka. W gazetce piszemy również o nadchodzącym balu charytatywnym.

Jak wiadomo, wydawanie tego typu gazetek związane jest w kosztami. Miło nam poinformować, że skład i druk trzeciego numeru sfinansował Pan Andrzej z Brańska. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni.

Zachęcamy też innych do wspierania kolejnych numerów gazetki oraz innych inicjatyw prowadzonych przez Fundację POJEDNANIE.

Gazetka jest dostępna klikając w poniższy link: