ANIOŁY POJEDNANIA

Anioły Pojednania – klub darczyńców

Jeśli zależy Ci na pomocy rodzinie i osobom z uzależnieniem – dołącz do Aniołów Pojednania – klubu darczyńców Fundacji Pojednanie.

Bez regularnego wsparcia finansowego naszych darczyńców, nie bylibyśmy w stanie nic zrobić. Dzięki ich pieniądzom prowadzimy m.in. budowę Domu Miłosierdzia, opłacamy terapeutów czy wspieramy warsztaty.

Zapraszam więc do grona osób regularnie wpłacających na nasze konto. Nie muszą to być duże kwoty. Ważna jest cykliczność wpłat.

Nasi wspaniałomyślni darczyńcy, którzy swoimi cyklicznymi wpłatami (50, 100, 150 złotych miesięcznie, a nawet i więcej) pomagają Fundacji Pojednanie zmieniać swoje otoczenie na lepsze.

Dołącz i Ty do Aniołów Pojednania – klubu darczyńców Fundacji Pojednanie

Ze swej strony naszych darczyńców otaczamy nieustanną modlitwą u stóp Matki Bożej Pojednania – Królowej Podlasia. W każdą pierwszą sobotę miesiąca zawierzamy Was i Wasze potrzeby Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi w czasie czuwania modlitewnego.

Ponadto dla Aniołów Pojednania będą organizowane specjalne spotkania w Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. W ich trakcie odbędzie się wspólna Msza św. wraz z modlitwą o uzdrowienie, konferencja, zwiedzanie budującego się Domu Miłosierdzia i Krynicy oraz niespodzianki.

Dołącz i Ty do Aniołów Pojednania – klubu darczyńców Fundacji Pojednanie

Darowiznę możesz przekazać tradycyjnym przelewem na nasze konto

(nr 47 1020 1332 0000 1102 1073 0895)

lub poprzez moduł wpłat w naszym serwisie internetowym