Ukazał się kolejny numer pisma „Krok Naprzód”

Serdecznie zapraszamy do lektury pierwszego, tegorocznego numeru naszej gazetki pt. „Krok Naprzód”. Jej wydawcą jest Fundacja Pojednanie z Hodyszewa.

Znajdziecie w niej obszerny artykuł wraz ze zdjęciami ze Staropolskiego Balu Charytatywnego, który odbył 4 lutego w Majątku Howieny. Przeczytacie krótki wywiad z Markiem Kaczyńskim, wójtem gminy Nowe Piekuty, który mówi kilka ciepłych słów o działaniach naszej fundacji. Ponadto w gazetce prezentujemy akcję honorowego krwiodawstwa, która miała miejsce w Hodyszewie. Zamieściliśmy również artykuł z Małżeńskiego Wieczoru Walentynkowego, który odbył się w Brańsku. Te dwie ostatnie inicjatywy to pomysły Ojcowskiego Klubu z Hodyszewa, działającego przy Fundacji Pojednanie. Na pierwszej stronie gazetki ukazała się również informacja o możliwości przekazania 1,5 % podatku na budujący się Dom Miłosierdzia.

Jak wiadomo, wydawanie tego typu pism związane jest w kosztami. Miło nam poinformować, że skład i druk pierwszego, tegorocznego numeru sfinansował Rafał Tomczyk z firmy MAGIA z Ciechnowca. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni.

Zachęcamy też innych do wspierania kolejnych numerów oraz innych inicjatyw prowadzonych przez Fundację Pojednanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.