Kolejny „Krok Naprzód” już na rynku

Drugi numer naszej gazetki pt. „Krok Naprzód” jest już w dystrybucji. Można go bezpłatnie otrzymać w urzędach miast i gmin oraz w niektórych sklepach. Jego wydawcą jest Fundacja Pojednanie z Hodyszewa.

Drugi numer otwiera wywiad z Eugeniuszem Tomaszem Koczewskim, burmistrzem Brańska, który m.in. wypowiada się o potrzebie budowy Domu Miłosierdzia w Hodyszewie. Ponadto znajdziecie w nim obszerny artykuł o Ojcowskim Klubie z Hodyszewa, który wspiera tatusiów w poprawę relacji z żoną i dziećmi. W gazetce nie zabrakło relacji ze zbiórki złomu w Brańsku, którą pod koniec kwietnia przeprowadziła Fundacja Pojednanie. W tekście pt. „Na pątniczym szlaku” przeczytamy o Męskiej Nocnej Drodze Krzyżowej, zaś w artykule pt. „Wizytacja w Hodyszewie” zdajemy relację z wizyty Rady Prowincjalnej Pallotynów w Hodyszewie. Na ostatniej strony gazetki wszyscy piszemy o warsztatach o przemocy, które miały miejsce pod koniec marca br.

Jak wiadomo, wydawanie tego typu pisma związane jest w kosztami. Miło nam poinformować, że skład i druk drugiego, tegorocznego numeru sfinansował Jan Skibcki, sadownik, właściciel firmy Sajsad, producent biopreparatów z owoców i warzyw. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni.

Zachęcamy też innych do wspierania kolejnych numerów oraz innych inicjatyw prowadzonych przez Fundację Pojednanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.