Bal charytatywny już wkrótce

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią organizowany jest Bal charytatywny. Odbędzie się on 4 lutego 2023 roku w majątku Howieny – Pomigacze w gminie Turośń Kościelna.

W jego trakcie przewidziano m. in. wykwintne jadło, świetną zabawę z Etną, gwiazdą muzyki tanecznej, występ rewii francuskiej czy pokaz tańca brzucha.

Osoby zainteresowane udziałem w balu proszone są o rezerwację miejsc pod adresem e-mail: nierodzikjolanta@gmail.com lub tel. 798 763 485. Koszt wstępu to 280 złotych od osoby. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpłaty należy dokonywać do 25 stycznia 2023 r. – na konto: Fundacja Pojednanie. Numer rachunku bankowego: 47 1020 1332 0000 1102 1073 0895 (w tytule prosimy dopisać: Bal Charytatywny 2023)

Organizatorami balu są Kurkowe Damy św. Rity i Fundacja Pojednanie z Hodyszewa.

Patronat nad balem objęło Zjednoczenie Organizacji Historycznych i Strzeleckich Bractwa Kurkowego Rzeczypospolitej.

Dołączone fotki pochodzą ze strony www.majatek-howieny.pl