„Krok Naprzód” trafia do ludzi

Trzeci numer naszej gazetki pt. „Krok Naprzód” jest w dystrybucji. Można go bezpłatnie otrzymać w urzędach miast i gmin (Brańsk, Nowe Piekuty, Poświętne, Wyszki, Szepietowo) oraz w niektórych sklepach. Jego wydawcą jest Fundacja Pojednanie z Hodyszewa.

Trzeci numer otwiera obszerna relacja z V Dnia Rodziny, który odbył się 23 lipca w Hodyszewie. Ponadto zamieściliśmy wywiad ks. Jackiem Zakrzewskim SAC, były przewodniczącym Fundacji Pojednania oraz krótką informację o ks. Zdzisławie Słomce SAC, nowym liderze naszej organizacji. Na ostatniej strony gazetki piszemy o rozstrzygnięciu konkursu plastycznego oraz zamieszczamy kilka zdań Marka Kiersnowskiego z Brańska, który mówi dlaczego regularnie wpłaca pieniądze na Fundację Pojednanie.

Jak wiadomo, wydawanie naszego pisma związane jest w kosztami. Miło nam poinformować, że skład i druk trzeciego numeru sfinansował Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni tej instytucji za sfinansowanie naszego wydawnictwa.

Zachęcamy też innych do wspierania kolejnych numerów oraz innych inicjatyw prowadzonych przez Fundację Pojednanie.

Zawartość tego numeru można przeczytać na naszej stronie internetowej w zakładce Media – Krok Naprzód.