“Krok Naprzód” numer 2 już jest dostępny

Ukazał się drugi numer naszej gazetki pt. „Krok Naprzód”. Jej wydawcą jej Fundacja POJEDNANIE z Hodyszewa.

Znajdziecie w niej obszerny artykuł wraz ze zdjęciami o IV Dniu Rodziny, który odbył 24 lipca w Hodyszewie. Ponadto przeczytacie teksty o zbiórce złomu w gminie Nowe Piekuty oraz o nowym logo Fundacji POJEDNANIE. Zamieściliśmy również świadectwo Waldemara, który uwolnił się od nałogu papierosowego oraz kilka słów Urszuli Kiersnowskiej i Anety Lewczuk dlaczego zaangażowały się w działalność fundacji.

Jak wiadomo, wydawanie tego typu gazetek związane jest w kosztami. Miło nam poinformować, że skład i druk drugiego numeru sfinansowała Pani Regina z Białegostoku. Jesteśmy jej za to bardzo wdzięczni.

Zachęcamy też innych do wspierania kolejnych numerów oraz innych inicjatyw prowadzonych przez Fundację POJEDNANIE.